Zázračná trojka - ALFA, BALZAM, GEL

ALFA – považuje sa za prírodné antibiotikum, je zložené zo 17-tich byliniek podľa čínskej medicíny zo 17. storočia.

Rozriedené s vodou možno použiť na kloktanie pri angínach, chrípkach a nakoniec sa odporúča nápoj vypiť. Spomínaný nápoj možno použiť pri zápaloch v tele, na močové cesty, na prečistenie a posilnenie imunity. Taktiež taký rozriedený možno kvapkať do ucha pri zápale stredného ucha, do nosa. Alfa je vhodná pri aftách, bolestiach hrdla, astme, depresiách či sennej nádche.

Čistý produkt možno využiť na potieranie pri svalovici, bolestiach chrbtice. Alfa pomohla zdravotnej sestre pri migrénach spojených s dvojitým videním až zvracaním.

GÉL – má podobné zloženie ako Alfa, používa sa na dezinfekciu, pri hemoroidoch, na boľavé ďasná, na bradavice, kurie oká. Pomocou gélu možno vytiahnuť kliešť. Vhodný je aj pri gynekologických mykózach a na zapálené prsia. Mne gél pomohol pri vznikajúcom herpese na hornej pere a na ranku - prasknutom kútiku. Za dva dni to bolo preč. A herpes sa vôbec nerozvinul.

BALZAM – často sa používa pri atopickom ekzéme, lupienke, bolesti chrbtice, na masírovanie. Balzam mi pomohol pri bolestiach, ktoré prešli v priebehu 15 minút.

Ceny: Alfa 34,47 eura, Balzam aj Gél majú rovnakú cenu 25,53 eura.

Produkty môžete získať lacnejšie, ak sa stanete zákazníkmi na zľave – po registrácii.

 
 
 

 


Kontakt

Mirka

Salón Masáže srdcom
Nezábudková - blízko Pizzeria Rotunda, Bratislava


Predtým volajte na číslo: 0903 960 158


Newsletter

Prihláste sa k odberu newslettera: